BAŞKAN DİNÇER, GENEL BAŞKAN UYSAL’A YÖRESEL ÜRÜNLER SEPETİ HEDİYE ETTİ 22 Mayıs 2023, 15:31
![](tema/genel/uploads/haberler/gultekinuysal1.jpg)
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’i makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Dinçer, nazik ziyaretlerinden dolayı Genel Başkan Uysal’a teşekkür ederek Marsias Kadınları Üretim Merkezi’nde üretilen yöresel ürünlerin yer aldığı sepet hediye etti.
Millet İttifakı Ortağı ve Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Çine’yi ziyaret ederek, Çineli vatandaşlar ve Millet İttifakı’nda yer alan partilerin temsilcileriyle bir araya geldi. Hükümet Meydanı’nda Çineli vatandaşlara seslenen DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, 28 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerde Millet İttifakı’nın 13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istedi. "Seçimler, milletin kendi kaderine hakim olduğu gündür” diyen Genel Başkan Uysal, “14 Mayıs'ta olduğu gibi 28 Mayıs'ta da Türk milletinin kendi kaderine hakim olduğunu hep beraber göstermeliyiz. 28 Mayıs akşamı ortak adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu inşallah 13’üncü Cumhurbaşkanımız yapacağız" ifadelerini kullandı.
BAŞKAN DİNÇER, YÖRESEL ÜRÜNLER SEPETİ HEDİYE ETTİ
DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ve beraberindeki heyet, daha sonra Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’i makamında ziyaret etti. Genel Başkan Uysal’ı Çine’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, nazik ziyaretlerinden dolayı Uysal’a teşekkür etti. Ülke gündemi ve seçim sonuçlarının değerlendirildiği ziyaret sonunda Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’a Marsias Kadınları Üretim Merkezi’nde üretilen yöresel ürünlerin yer aldığı sepet hediye etti.
Genel Başkan Uysal, Çine Belediyesi’ndeki ziyaretinin ardından Demokrat Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Başkanlığı binasında partililerle bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu.
DIĞER HABERLER
-
BAŞKAN KIVRAK: ÇİNE’MİZİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
09 Ağustos 2024, 12:26 -
ÇİNE’DE UZUN SÜREDİR ERTELENEN DEVE GÜREŞİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK
08 Temmuz 2024, 12:10 -
BAŞKAN MEHMET KIVRAK, PROJE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 10:22 -
BAŞKAN KIVRAK, AKÇAOVA MAHALLEMİZDE ÇÖMLEKÇİLİĞİN GELİŞİMİ İÇİN GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ
10 Temmuz 2024, 11:20 -
FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİYLE ŞEHRİNİN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ÇİNE HALKI KENDİSİ ÇEKECEK
11 Temmuz 2024, 12:00 -
Başkan KIVRAK'tan Kurban Bayramı Mesajı
15 Haziran 2024, 15:59 -
04.06.2024 Tarihli Belediye Meclisi Gündemi
31 Mayıs 2024, 17:01 -
GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLAR İNŞA EDECEĞİZ
23 Mayıs 2024, 17:00 -
BAŞKAN KIVRAK DAHA MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR İÇİN SÜREKLİ SAHADA
23 Mayıs 2024, 17:00 -
ÇİNE BELEDİYESİ ENERJİ ALANINDA KENDİ PROJELERİNİ GELİŞTİRECEK
22 Mayıs 2024, 17:00