Başkan Dinçer Genç Yeteneklerle Buluştu. 04 Kasım 2022, 14:52
![](tema/genel/uploads/haberler/futbolkursu.jpg)
Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine Madranspor Kulübü işbirliğinde açılan futbol kursunu ziyaret ederek, genç yeteneklerle buluştu.
Çine Muhsin Kalkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesindeki halı sahada Çine Belediyesi ve Çine Madranspor ortaklığında açılan futbol kursu başladı. Kursta öğrencilerle bir araya gelen Başkan Dinçer, Kurs Antrenörü Tolga Paldrak’tan bilgiler aldı. Genç yeteneklerle sohbet de eden Dinçer, kendilerine güvenerek çocuklarını kursa gönderen ailelere de teşekkür etti.
Geleceğin başarılı sporcularının yetişmesi için üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini belirten Belediye Başkanı Dinçer, “Amacımız sportif başarılardan önce gençlerimize erken yaşlarda spor ruhunu aşılamak, onların ahlaklı, karakterli, düzgün ve sporun temel mantığına sahip bireyler olarak yetişmesini sağlamak. Aranızdan çıkacak yetenekli arkadaşlarınızın da Çine Madranspor altyapısına seçilerek, ileride futbolun geleceğine yön vereceğine de inancım sonsuz. Bu konuda sadece ben değil, belediyemiz çalışanları ve antrenörlerimizin de özveriyle size her türlü desteği sağlayacağına eminim. Bugünün küçükleri yarının büyükleri için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Kurslarda çocuklarını yalnız bırakmayan veliler de öğrencilerin gelişimine sunduğu katkılardan dolayı Çine Belediyesi ve Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e teşekkür etti.
DIĞER HABERLER
-
BAŞKAN KIVRAK: ÇİNE’MİZİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
09 Ağustos 2024, 12:26 -
ÇİNE’DE UZUN SÜREDİR ERTELENEN DEVE GÜREŞİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK
08 Temmuz 2024, 12:10 -
BAŞKAN MEHMET KIVRAK, PROJE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 10:22 -
BAŞKAN KIVRAK, AKÇAOVA MAHALLEMİZDE ÇÖMLEKÇİLİĞİN GELİŞİMİ İÇİN GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ
10 Temmuz 2024, 11:20 -
FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİYLE ŞEHRİNİN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ÇİNE HALKI KENDİSİ ÇEKECEK
11 Temmuz 2024, 12:00 -
Başkan KIVRAK'tan Kurban Bayramı Mesajı
15 Haziran 2024, 15:59 -
04.06.2024 Tarihli Belediye Meclisi Gündemi
31 Mayıs 2024, 17:01 -
GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLAR İNŞA EDECEĞİZ
23 Mayıs 2024, 17:00 -
BAŞKAN KIVRAK DAHA MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR İÇİN SÜREKLİ SAHADA
23 Mayıs 2024, 17:00 -
ÇİNE BELEDİYESİ ENERJİ ALANINDA KENDİ PROJELERİNİ GELİŞTİRECEK
22 Mayıs 2024, 17:00