25 YILLIK PERSONEL YILDIZ EMEKLİ OLDU 05 Haziran 2023, 16:39
![](tema/genel/uploads/haberler/emekli.jpg)
Çine Belediyesi’nde 25 yıldır işçi olarak görev yapan personel Abdurrahman Yıldız, emekli oldu. Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, personeline emeklerinden dolayı teşekkür ederek, yeni hayatında sağlık, mutluluk ve huzur diledi.
Çine Belediyesi’nde 25 yıldır işçi olarak görev yapan personel Abdurrahman Yıldız, emekli olarak, belediyedeki görevinden ayrıldı.
Çine Belediyesi eski başkanlarından Osman Aydın döneminde işe girdiğini belirten emekli personel Abdurrahman Yıldız, “25 yıl boyunca verilen her görevi layıkıyla yerine getirdim. Bana güvenen belediye başkanlarım ve belediye meclis üyelerime teşekkür ediyorum. Çine Belediyesi’nde çalışırken evlendim, çocuklarım oldu. Onları da Çine Belediyesi sayesinde okuttum. Bugünlere gelmemde emeği geçen herkese hakkımı helal ediyorum. 25 yıl boyunca maaşlarımı ve primleri eksiksiz, günü gününe aldım. Emekli ikramiyem konusunda da Belediye Başkanımız Enver Salih Dinçer’le de anlaşarak helalleştim. Herkese tekrar hakkımı helal ediyorum” diye konuştu.
Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer de “Belediyemizde 25 yıldır hizmet etmiş, personelimiz Abdurrahman Yıldız’ı tebrik ediyorum. Kendisiyle karşılıklı anlaşarak ayrıldı. Yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı şahsım, belediyemiz çalışanları ve ilçe halkı adına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamınızda sağlık ve mutluluklar diliyorum" diye konuştu.
DIĞER HABERLER
-
BAŞKAN KIVRAK: ÇİNE’MİZİN HER KÖŞESİNDE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR
09 Ağustos 2024, 12:26 -
ÇİNE’DE UZUN SÜREDİR ERTELENEN DEVE GÜREŞİ 16 ŞUBAT’TA YAPILACAK
08 Temmuz 2024, 12:10 -
BAŞKAN MEHMET KIVRAK, PROJE ALANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 10:22 -
BAŞKAN KIVRAK, AKÇAOVA MAHALLEMİZDE ÇÖMLEKÇİLİĞİN GELİŞİMİ İÇİN GEREKLİ DESTEĞİ SAĞLAYACAĞIZ
10 Temmuz 2024, 11:20 -
FOTO SAFARİ ETKİNLİĞİYLE ŞEHRİNİN EN GÜZEL FOTOĞRAFLARINI ÇİNE HALKI KENDİSİ ÇEKECEK
11 Temmuz 2024, 12:00 -
Başkan KIVRAK'tan Kurban Bayramı Mesajı
15 Haziran 2024, 15:59 -
04.06.2024 Tarihli Belediye Meclisi Gündemi
31 Mayıs 2024, 17:01 -
GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE DAHA GÜZEL YARINLAR İNŞA EDECEĞİZ
23 Mayıs 2024, 17:00 -
BAŞKAN KIVRAK DAHA MODERN VE ÇAĞDAŞ BİR İÇİN SÜREKLİ SAHADA
23 Mayıs 2024, 17:00 -
ÇİNE BELEDİYESİ ENERJİ ALANINDA KENDİ PROJELERİNİ GELİŞTİRECEK
22 Mayıs 2024, 17:00