Deftere YazAnaSayfaya Dön |

Bütün Ziyaretçi Mesajları

merhaba Çinenin gelişmesi için gereken şeylerden biri üniversiteler , öğrenci varsa bi şehirde orda hayat var demek , bakınız Eskişehir, sadece öğrenci şehri.
Çineye dört yıllık fakülteler açılması için çalışılmalı . Meslek yüksek okuluna yeni bölümler açılmalı.  Belediye bunu üst makamlardan istemeli bu iş Çinenin gelişmesi için gerçekten gerekli
👤Can Aydın 🕔29.01.2012

merhaba Çinenin gelişmesi için gereken şeylerden biri üniversiteler , öğrenci varsa bi şehirde orda hayat var demek , bakınız Eskişehir, sadece öğrenci şehri. Çineye dört yıllık fakülteler açılması için çalışılmalı . Meslek yüksek okuluna yeni bölümler açılmalı. Belediye bunu üst makamlardan istemeli bu iş Çinenin gelişmesi için gerçekten gerekli

can09zct@gmail.com
Merhaba Belediye Başkanımız Sayın Salih Dinçer beyin Çine ile ilgili projelerini öğrene bilirmiyim?
Sitenizin projeler kısmında proje diye birşey yok.Yapılmış etkinlikler yer alıyor.Lütfen Çine için yapılacak projeleri tüm Çinelilerle paylaşın.
İyi Günler...
👤Can Aydın 🕔25.01.2012

Merhaba Belediye Başkanımız Sayın Salih Dinçer beyin Çine ile ilgili projelerini öğrene bilirmiyim? Sitenizin projeler kısmında proje diye birşey yok.Yapılmış etkinlikler yer alıyor.Lütfen Çine için yapılacak projeleri tüm Çinelilerle paylaşın. İyi Günler...

can09zct@gmail.com
Merhaba,
Biraz önce ntvmsnbcde çıkan haberi okuyunca (http://www.ntvmsnbc.com/id/25315049/)merak ettim ve internet siteniz eriştim. Öncelikle haberdeki davranışınızdan öterü belediye başkanınız Enver Salih Dinçer tebrik ediyorum. Bu göstermiş olduğu hassasiyetinin devam etmesini dilerim.
Ayrıca bülteninize bakma fırsatımda oldu, özellikle çöpleri ayrıştırma ve külleri ayırma davranışınız çok hoşuma gitti, bunun içinde tebrik ederim. Başarılarınız devamını dilerim.
Saygılarımla.
👤Emre 🕔18.01.2012

Merhaba, Biraz önce ntvmsnbcde çıkan haberi okuyunca (http://www.ntvmsnbc.com/id/25315049/)merak ettim ve internet siteniz eriştim. Öncelikle haberdeki davranışınızdan öterü belediye başkanınız Enver Salih Dinçer tebrik ediyorum. Bu göstermiş olduğu hassasiyetinin devam etmesini dilerim. Ayrıca bülteninize bakma fırsatımda oldu, özellikle çöpleri ayrıştırma ve külleri ayırma davranışınız çok hoşuma gitti, bunun içinde tebrik ederim. Başarılarınız devamını dilerim. Saygılarımla.

cayirliemre@hotmail.com
slm lar meydan kamera izlemesini açarsanız memnun oluruz özldeik çinemizi zira her zaman gelemiyoruz ama siz açarsanız meydanı bile izlesek bizi mutlu eder. saygılar. . .
👤hüseyin 🕔07.12.2011

slm lar meydan kamera izlemesini açarsanız memnun oluruz özldeik çinemizi zira her zaman gelemiyoruz ama siz açarsanız meydanı bile izlesek bizi mutlu eder. saygılar. . .

az_at@hotmail.com
Çine mobesa kameraları projeniz için teşekkür ederiz. Umarım en kısa zamanda yayına başlar. Çineli olup da başka yerde yaşayanlar için de güzel olacak. Özellikle ben Çinedeki yağmura hasret kalan zeytin ağaçlarımı merak ediyordum. Yağmurlu günlerde Çineyi seyretmek çok zevkli olacak :)
👤Mert Ertan 🕔05.12.2011

Çine mobesa kameraları projeniz için teşekkür ederiz. Umarım en kısa zamanda yayına başlar. Çineli olup da başka yerde yaşayanlar için de güzel olacak. Özellikle ben Çinedeki yağmura hasret kalan zeytin ağaçlarımı merak ediyordum. Yağmurlu günlerde Çineyi seyretmek çok zevkli olacak :)

herbalandlife@hotmail.com
Çineye bişeyler yapmayı düşünmüyomusunuz?
Örneğin yeni bir terminal , yürüyüş yolları (menderes bulvarına döşenen taşlar çok kötü) , parklar , şehir planlaması peyzajı, yeşil alanlar (piknik alanları) (asar mevki şarapçılardan girilmiyo) , çinenin girişine bir heykey (zeytin, efe vs.) ama öncelikle şu terminali lütfen yıkıp çinemize yaraiır otobüslerin içeriye girmekten çekinmediği bir terminal yapın lütfen.
👤Can Aydın 🕔01.12.2011

Çineye bişeyler yapmayı düşünmüyomusunuz? Örneğin yeni bir terminal , yürüyüş yolları (menderes bulvarına döşenen taşlar çok kötü) , parklar , şehir planlaması peyzajı, yeşil alanlar (piknik alanları) (asar mevki şarapçılardan girilmiyo) , çinenin girişine bir heykey (zeytin, efe vs.) ama öncelikle şu terminali lütfen yıkıp çinemize yaraiır otobüslerin içeriye girmekten çekinmediği bir terminal yapın lütfen.

can09zct@gmail.com
Çine terminali çok kötü acaba yeni terminal yapmayı düşünmüyosunuz?
Çine aydın arası belediye seferleri olsa süper olur.
Şehir planlaması çok kötü çok mu zor bunu düzeltmek!
Yolda yürünmüyo çarşının göbeğinde trafiğe gündüz bari kapansa yada hamammın olduğu yer yıkılsa bi park yapılsa daha güzel olabilir.
👤Can Aydın 🕔01.12.2011

Çine terminali çok kötü acaba yeni terminal yapmayı düşünmüyosunuz? Çine aydın arası belediye seferleri olsa süper olur. Şehir planlaması çok kötü çok mu zor bunu düzeltmek! Yolda yürünmüyo çarşının göbeğinde trafiğe gündüz bari kapansa yada hamammın olduğu yer yıkılsa bi park yapılsa daha güzel olabilir.

can09zct@gmail.com
slm bence cine kalkinmasi icin buyuk sebze taze gida depolari soguk hava depolari paketle me fabrikasi kurup yurt disi satis yapmali cunku oranin  ovasi topragi suyu insani buna yapabilir  koyde kazanir sehir de
👤mardin barak 🕔11.11.2011

slm bence cine kalkinmasi icin buyuk sebze taze gida depolari soguk hava depolari paketle me fabrikasi kurup yurt disi satis yapmali cunku oranin ovasi topragi suyu insani buna yapabilir koyde kazanir sehir de

mardin1980@hotmail.co.uk

ALO 150 BAŞBAKANLIK

SİNEMADA NELER VAR