AnaSayfaya Dön

Başkan`dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Başkan`dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

 Şanlı tarihimizin en önemli günlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramının 94ncü yıl dönümünü son günlerde ülkemizde yaşanan terör olayları nedeniyle buruk da olsa kutlamanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

 
Demokrasimizi kesintiye uğratacak her türlü girişime, Türkiye Cumhuriyeti Devletine, vatanımıza, cumhuriyetimize karşı yapılan her türlü antidemokratik müdahale ve darbenin karşısında dimdik buradayız.
 
Aziz Milletimizin vatanseverliği ve şanlı direnişi, siyasi yöneticilerimizin kararlı duruşu, kahraman Emniyet Güçlerimiz ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin onurlu personeli ve en önemlisi Milli İrade sayesinde bu kalkışma hezimete uğramıştır.Demokrasi şehitlerimize de buradan Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.
 
Gazi Mustafa Kemal Atatürk`ün önderliğinde 26 Ağustosta başlayan ve 30 Ağustosta eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile vatan topraklarımız kurtarılmış, milletimiz hürriyet ve bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur.Tarihimizin kıvanç dolu dönüm noktalarından biri olan bu büyük gün milletimizin özgürlük için son hamleye karar verdiği tarihin adıdır.
 
Bu büyük gün vesilesi ile başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyor, tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum. 
 Enver Salih DİNÇER- Çine Belediye Başkanı
Çine Belediyesi
Ekleyen : Arife Yasak 29.08.2016 Haber Tagları

Facebook Sayfamızı Beğenin

CİMER

SİNEMADA NELER VAR