AnaSayfaya Dön

Başkan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

Başkan’dan Ramazan Bayramı Mesajı

       Karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bir yanımız bayram coşkusunu hissederken, diğer yanımız bayrama  buruk ve üzgün giren insanların acılarıyla dolmaktadır.

      Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği, birbirleriyle olan dargınlıklarını unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kardeşlerimizin de çektiği üzüntü ve sıkıntıları hatırlayarak, aramızdaki kırgınlıklara, dargınlıklara son vermeliyiz.Günlük yaşantımızın yoğun temposu içinde dostlarımızı, akrabalarımızı ve sevdiklerimizi arama fırsatı bulamayan bizlere bir nebze de olsa bu imkanı veren Bayramlarımızı birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz.

      Bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere dünyada barış ve kardeşliğin hâkim olmasını, tüm savaş ve katliamların sona ermesini temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle her gününü bayram tadında yaşamaları dileğiyle İlçe Halkımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum.

Enver Salih DİNÇER-Çine Belediye Başkanı

Çine Belediyesi
Ekleyen : Çine Belediyesi 25.07.2014 Haber Tagları

BELEDİYE BAŞKANIMIZ

Facebook Sayfamızı Beğenin

ALO 150 BAŞBAKANLIK

SİNEMADA NELER VAR