AnaSayfaya Dön

ÇİNE BELEDİYE BAŞKANI ENVER SALİH DİNÇER’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI

ÇİNE BELEDİYE BAŞKANI ENVER SALİH DİNÇER’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI

       Varlıklarıyla her zaman güç bulduğumuz annelerimiz hayatımızın her alanında yol göstericimiz olmuşlardır.Bu sebeple baş tacımız annelerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Onları hayatımızın sadece bir günü değil, dünyaya gözlerimizi ilk açtığımız andan itibaren, hatırlamalıyız. En güzel anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimizin tek beklentisi, bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da hissettirmektir. Bu yüzden hiçbir hediyenin anne sevgisinin üzerinde olmadığı unutulmamalıdır

Yaşamımızda bizi, belki de karşılıksız seven tek varlık annelerimizdir. Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakârca çalışan anneler, aile değerlerinin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının da en önemli güvencesidir.

Hoşgörünün, fedakârlığın, sabrın, sevginin ve saygının sınırsız kaynağı tüm annelerimizin; anneler gününü kutluyor, her günü aynı sevinç ve coşkuyla yaşamaları temennisiyle saygılar sunuyorum.

E.Salih DİNÇER-Çine Belediye Başkanı

Çine Belediyesi
Ekleyen : Arife Yasak 09.05.2014 Haber Tagları

BELEDİYE BAŞKANIMIZ

Facebook Sayfamızı Beğenin

ALO 150 BAŞBAKANLIK

SİNEMADA NELER VAR