AnaSayfaya Dön

BAŞKAN ELDERESİ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ELDERESİ İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ

 

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer Elderesi Köyü İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Okul öğretmenlerinin hazır bulunduğu ziyarete köy halkı da eşlik etti.
Başkan Dinçer, öğrencilere “Beni tanıyor musunuz çocuklar?” diye sordu. Hep bir ağızdan “evet” yanıtını alan Başkan Dinçer bu kez, “Bir isteğiniz var mı?” sorusuna ise öğrenciler “oyun parkı…” diyerek cevap verdiler. Bunun üzerine Başkan Dinçer, “Siz yeter ki derslerinize çalışın, oyun parkınız en kısa zamanda yapılacak” karşılığını verdi.
            Eğitim için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini, bu konuda çok hassas olduğunu ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağını dile getiren Başkan Dinçer; okul öğretmenleri ile de sohbet etti.Öğretmenlere de bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Başkan Dinçer’e öğretmenler; okulun etrafında bulunan hafriyat ve molozların kaldırılması ile okul bahçesinin peyzaj düzenlemesi için destek istediler.Başkan Dinçer’de isteklerinin en kısa zamanda yapılacağı sözünü verdi.
Yerel yönetimlerin görevlerinin yalnızca alt ve üst yapı hizmeti gerçekleştirmek olmadığı belirten Başkan Dinçer; bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki hizmet süremizde de eğitim alanında yürütülen projelere ve sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya ve katkı sağlamaya devam edeceğiz. Eğitim alanında yaptığımız hizmetlerimiz ve çalışmalarımızda aralıksız olarak devam ediyor. Okullarımıza ziyaretler gerçekleştiriyor ve hem sohbet ediyoruz, hem de eksiklikleri görerek destek veriyoruz” dedi.
Çine Belediyesi
Ekleyen : Arife Yasak 10.01.2014 Haber Tagları

BELEDİYE BAŞKANIMIZ

Facebook Sayfamızı Beğenin

ALO 150 BAŞBAKANLIK

SİNEMADA NELER VAR