AnaSayfaya Dön

BAŞKAN`DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN`DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

   Karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği, birbirleriyle olan dargınlıklarını unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.Covid-19 salgını nedeniyle bu yıl önceki yıllardan farklı olarak Ramazan Bayramını evimizde kutlayacak, örf ve adetlerimizi bir kenara bırakmak zorunda kalacağız.Her ne kadar sokağa çıkma yasağından dolayı bayramımızı evimizde geçirecek olsak da, sevdiklerimizle, dost ve akrabalarımızla yan yana olmasak da teknolojinin bize sunduğu imkanları kullanarak bayram tebriklerimizi ileterek görüşebileceğiz.

 
  Ancak bu zorlu günleri geride bırakmak ve sağlıklı günlere kavuşmak amacıyla alınan tüm önlemlere Bayram sonrasında da özenle uymaya dikkat edelim. Kurallı yaşamayı gerçekleştirdiğimiz takdirde bu zor günleri aşıp, birbirimize sevgiyle sarıldığımız, muhabbet ettiğimiz ve bayram tadında günler geçireceğimiz anlara da kavuşacağız.
 
  Ülkemizi ve dünyayı sarsan salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri hep birlikte atlattığımız, sosyal mesafe engelini aştığımız ve tekrar kucaklaştığımız bayramları yaşamak temennisi ve dileğiyle, İlçe Halkımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sağlıklı günler diliyorum.
 
                                                                                                                   Enver Salih DİNÇER
 
                                                                                                                   Çine Belediye Başkanı
Çine Belediyesi
Ekleyen : Çine Belediyesi 22.05.2020 Haber Tagları

ALO 150 BAŞBAKANLIK

SİNEMADA NELER VAR